خدمات ویپ در اصفهان

شرکت پرونت از جمله مجموعه های قوی در فروش، راه اندازی خدمات شبکه و ارائه ی خدمات ویپ در اصفهان و دیگر شهرهای ایران، با سالها تجربه در این زمینه می باشد.

این تکنولوژی در ایران نسبتا نوپا می باشد به همین خاطر  یافتن مجموعه ای معتبر برای خدمات ویپ در اصفهان مسائله ای مهم برای کسانی است که تمایل به استفاده از امکانات ویپ در شرکت خود دارند. ما در مجموعه ی خود، به کمک افراد متخصص و کارآزموده و آموزش دیده ی این حوزه، آماده ی پاسخ دهی به این نو نیاز در اصفهان هستیم.

پروژه های تکمیلی را میتوانید در قسمت نمونه کارها مشاهده نمایید.

در ادامه به توضیح مختصری درباره ی ویپ و کاربردهای آن می پردازیم.

خدمات ویپ چیست

به طور خلاصه، VoIP یا Voice Over IP، تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه است که امکان برقراری تماس های تلفنی را روی بستر شبکه IP فراهم می آورد. به عبارت دیگر این تکنولوژی، آنالوگ را به دیجیتال تبدیل میی کند.

امروزه تمامی ارتباطات در سایه ی تکنولوژی VOIP و گسترش روزافزون آن، قرار گرفته است.

یکی از مهمترین نکات در ارائه خدمات ویپ را میتوان انعطاف پذیری شرکت ارائه دهنده‌ عنوان کرد. چرا که هر شرکت بر اساس اندازه، ارتباطات، مشتریان و اهداف فعالیت هایش انتظارات متفاوتی از خدمات VOIP در اصفهان و سایر نقاط ایران و جهان دارد.

 

 

خدمات ویپ در اصفهان

مزایای خدمات ویپ

حال بهتر است کمی با مزایای VOIP بیشتر آشنا شویم تا علت محبوب بودن آن را بهتر درک کنیم:

 • کاهش بسیار زیاد هزینه های ارتباطی
 • بی نیاز از سیم کشی مجزا
 • توانایی در ایجاد کنفرانس های صوتی و تصویری
 • توانایی ادغام همزمان تلفن و کامپیوتر شخصی
 • تماس کاربران خارج از مجموعه با هر نقطه از دنیا بصورت رایگان
 • توانایی در گسترش ارتباطات و مدیریتی کنترل شده و آسان
 • امکان ارائه شماره تلفن های داخلی به تعداد بالا
 • امکان دریافت پیام صوتی
 • ضبط مکالمات
 • تلفن های نرم افزاری
 • Fax to Email، Voice Mail to Fax ، Interactive Voice Response
 • صف انتظار ، تنظیم ساعات اداری و گزارش گیری
 • استفاده از UPS در هنگام قطع برق

در کنار تمامی این موارد شما می توانید از امکانات خدمات شبکه در اصفهان نیز برخوردار باشید.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با مجموعه پرونت  تماس حاصل فرمائید.

 

محدودیت های خدمات ویپ

قطعا تمامی دستگاه ها علاوه بر امکانات بیشماری که به ما ارائه می دهند محدودیت هایی مخصوص به خود هم برای مصرف کنندگان به دنبال خواهند داشت. اما خدمات ویپ حتی برای بسیاری از این محدودیت ها نیز راه حل هایی در نظر گرفته است. یکی از این راه حل ها، که در مزایا هم به آن اشاره شد، استفاده از UPS در هنگام قطع برق برای رفع مشکل بی برقی است.

پروتکل‌ های RTCP روش دیگری برای برطرف کردن مشکلی دیگر است. همانطور که قبلا اشاره کردیم تکنولوژی ویپ ، تبدیل کننده صوت به دیجیتال است. این صوت در بسته بندی های اطلاعاتی قرار می گیرد و از طریق شبکه ارسال می گردد.

در این انتقال اطلاعات و بسته های اطلاعاتی است که ممکن است داده ها الویت بندی خود را از دست بدهند. پس اگر بخواهند الویت خود را در زمان رسیدن به مقصد به دست آورند با بازسازی مجدد یا سکوت مواجه می شویم. در اینجا پروتکلRTCP به کمک ما خواهد آمد.

همانطور که مشاهده کردید ویپ برای خیلی از محدودیت های پیش روی خود نیز برنامه هایی در نظر دارد. که قطعا خود این مسئله باعث ارزشمندی هر چه بیشتر این محصول خواهد شد.

پس اگر ساکن استان اصفهان و حتی دیگر شهرهای ایران هستید و تمایل به راه اندازی سرویس ویپ در اصفهان  یا شهر محل سکونت خود دارید با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات ویپ در اصفهان شرکت پرونت

در مجموعه پرونت ابتدا با انجام مشاوره ای رایگان قدم به قدم تمامی نیاز های خریداران را شناسایی کرده و سپس با توجه به نیازسنجی اولیه، طرح های مختلف و متنوعی را به ایشان ارئه میدهیم.

در مرحله بعد خریدار بعد از بررسی، طرح ها مورد نظر خود را انتخاب کرده و استارت اصلی کار بعد از آن زده می شود. مسئله مهم همراهی و پشتیبانی دائم متخصصین مجموعه ی پرونت در طول پروژه و حتی بعد از آن می باشد.

برای راهنمایی و راه اندازی سرویس ویپ در اصفهان برای کارخانه، شرکت و … خود با مشاورین مجموعه ی ما تماس حاصل فرمائید.

دیدگاه خود را ارسال کنید...