درباره پرونت بیشتر بدانید.

درباره ما

معرفی

با پرونت آشنا شوید

این افتخار را داشته ایم نه به عنوان مجری بلکه به عنوان شریک و همراه همواره در کنار مشتریان مان باشیم و همواره تلاش کرده ایم تا در جهت ارائه راهکار و مشاوره تخصصی، نیاز و مشکلات سازمان ها را در زمینه ی ارتباطات رفع نمائیم . انضباط کاری ، تعهد و مسئولیت پذیری همواره از ارزش های اصلی این مجموعه بوده و هست.

اکتیو و پسیو شبکه

ارائه ی بهترین خدمات اکتیو و پسیو شبکه به همراه بهترین استراتژی برای بهینه سازی زیرساخت ها

تلفن های تحت شبکه

فروش و راه اندازی حرفه ای تلفن های تحت شبکه با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت

طراحی و سئو سایت

طراحی و سئو انواع وب سایت مطابق با معیار و نیازهای مشتری

ارائه دهنده خدمات شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌های سازمانی، پشتیبانی، امنیت شبکه، پسیو شبکه، VOIP، اکتیو شبکه، طراحی سایت، سئو وبسایت

پرونت، پس از دریافت تماس شما مشتریان، با ارائه مشاوره و بازدید رایگان و بهبود زیر ساخت‌ها، به پیاده‌سازی و اجرای شبکه و یا وبسایت مورد نظر می‌پردازد و در نهایت با پشتیبانی و حفظ امنیت‌تان در خدمت شما خواهد بود.

پرونت، مفتخر است خدمات خود را در سرتاسر کشور و به خصوص شهر اصفهان ارائه دهد. کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید.

تاریخچه ی ما

شرکت پرونت فعالیت خود را از سال 1395 به طور تخصصی در زمینه ارائه خدمات شبکه و Voip  آغاز نمود . هدف اصلی و مهم این مجموعه ارائه ی خدمات با کیفیت به مشتریان بوده و همیشه سعی بر این دارد که مشاوره ی درست و منطقی بر اساس تجربیات عملی در پروژه ها و استفاده از تجهیزات و برند های مناسب و با کیفیت با توجه به بودجه و حجم پروژه به مشتریان عزیز ارائه کند. شکی نیست که این شرکت نهایت تلاش خود را در جهت ارائه بهترین سرویس و کسب رضایت مشتریان در زمینه ی مشاوره و خدمات پس از فروش کرده است و سعی بر این دارد تا این روند رو به رشد را ادامه دهد.

تیم ما

ما پرونتی ها هستیم

امین ریگی

امین ریگی

موسس و مدیر عامل
الناز نیازی

الناز نیازی

مدیر فروش
Matt Murdock

Matt Murdock

Lead Developer
آرمینا کیان ارثی

آرمینا کیان ارثی

طراح سایت